A więc planowy Holocaust Ukraińców. A więc III wojna światowa

Odkrycia w Buczy i Izmirze oraz oświadczenie Dmitrija Miedwiediewa (członka Rady Bezpieczeństwa Rosji i byłego prezydenta tego kraju) oznaczają, że Rosja prowadzi świadomą politykę ludobójstwa ujętą przerażającym pojęciem „deukrainizacji”.

Mordercy i siepacze zwani żołnierzami armii rosyjskiej realizują plan całkowitej zagłady Ukrainek i Ukraińców. Podobnie jak Żydzi w czasie WW2, a wcześniej Ormianie (ludobójstwo przeprowadzone przez Turcję na Ormianach w latach 1894-1896; do tej zbrodni po raz pierwszy użyto terminu Holocaust), obywatelki_le Ukrainy zostali zaocznie skazani na śmierć za to tylko, że są Ukraińcami i Ukrainkami.

Nie ma wątpliwości, że Putin wzoruje się na Hitlerze, a Miedwiediew jest jego Eichmannem. Nie ma wątpliwości, że w przypadku zwycięstwa Putina oczekiwać należy przemysłowego mordowania Ukraińców w obozach koncentracyjnych.

Marionetka Putina, zbrodniarz Razman Kadyrow, dyktator Czeczenii, już „eksperymentuje” z obozami koncentracyjnymi dla mężczyzn podejrzanych o homoseksualizm. Liczba ofiar tego „eksperymentu” nie jest znana.

Europa i Swiat stoi przed wyzwaniem na miarę szaleństwa nazistowskiego. Miedwiediew zapowiada stworzenie „Eurazji od Lizbony po Władywostok”. Eurazji wkładanej przez Putina. A zatem po zagładzie Ukraińców i Ukrainek przyjdzie czas na kolejne kraje.

To już nie jest moment tylko na sankcje. To czas włączenia się świata do walki o wszystko. O powstrzymanie mordowania cywilów w Ukrainie. O powstrzymanie nowego nazizmu.

Nie unikniemy III wojny światowej, bo Putin oszalał i postanowił zostać nowym Hitlerem i stworzyć imperium „oczyszczone” z tych, których uzna za podludzi.

Europo i świecie, czas włączyć się do walki.