Trzeba zatrzymać faszyzację Polski

Polski rząd putinowski, wbrew publicznym hasłom, nadal pracuje na wyprowadzenie Polski z UE i oddanie jej w łapy Stalina 2,0. Uważam, że jest to rząd zdrady narodowej, który konfliktując Polskę z UE i krajami UE realizuje Putinowski scenariusz. Kaczyński, Ziobro to putinizacja Polski.

Kaczyński i Ziobro popierają faszystowską kandydatkę na stanowisko prezydenta Francji. Faszystowską, choć chwilowo przebraną za alt prawicę. Putin, Salvini, Orban, Le Pen, Kaczyński. Faszystowska międzynarodowka, taki jest mój pogląd i mogę go dowieść.

W obliczu inwazji na Ukrainę rosyjscy agenci wpływu działają histerycznie na rzecz rozbicia jedności świata zachodniego. Krytykują nie Putina czy jego wiernego sługę Orbana, lecz prezydenta Francji, obecnie najsilniejszego polityka w UE. To szokujące, ale prawdziwe.

Zbrodnie Putina, wbrew pozornym wypowiedziom, nie robią wrażenia na polskim rządzie o cechach faszystowskich. Orban, lojalny pachołek Putina, pozostanie przyjacielem Kaczyńskiego. Podobnie jak finansowana z Rosji Le Pen. Nie ma granicy upodlenia Polski.

Jeśli Kaczyński popiera Orbana, a Orban jest finansowany z Rosji, jeśli Kaczyński popiera Le Pen, a Le Pen jest finansowana z Rosji, jeśli Kaczyński popiera Salviniego, a Salvini jest finansowany z Rosji, to skąd jest finansowany Kaczyński?

Wszystko powyższe sprawia, że potrzebny jest prawdziwy zryw narodowy przeciw uczynieniu z Rzeczpospolitej wasalki Putina. Nie jestem politykiem i nie wiem, czy jedna lista, dwie czy trzy. Ale z powyższych powodów musimy powstrzymać Kaczyńskiego i Ziobrę przed doprowadzeniem do upadku Polski. Upadku takiego samego, jaka czasach panowania Stanisława Augusta, kiedy to Rosja rządziła Polską poprzez swoich agentów.

Chcę, żeby Polska była jak Francja: demokratycznym państwem prawa o wspólnej walucie i wspólnej polityce społecznej na miarę wyzwań związanych z biedą, wykluczeniem, chorobą i niepełnosprawnością. I wierzę w taką Polskę.

Nie chcę Polski fundamentalizmu katolickiego, kultu zbrodniarzy spod znaku „żołnierzy wyklętych”, kultu faszysty Dmowskiego. Polski pozostającej w faszystowskiej międzynarodówce. Polski bezprawia, Polski rasistowskiej, Polski homofobicznej, Polski antysemickiej, Polski faszystowskiej.